O firmie

Opony bieżnikowane

W ciągu wielu lat obecności na rynku polskim udało nam się wyraźnie zaznaczyć swoją pozycję. Stało się to również motorem napędowym do działań nakierowanych na rozwój. Pragnąc zwiększyć zasięg oddziaływania i zdobyć nowych odbiorców, naszą ofertę umieściliśmy w sklepie internetowym. Dzięki temu Klienci z całej Polski mogą kupować od nas opony używane oraz nowe. Wygodna forma zakupu drogą elektroniczną pozwala na dokładne przejrzenie asortymentu, a szeroki wybór produktów umożliwia dopasowanie modelu do indywidualnych preferencji.

Proponujemy wysokiej jakości standardowe i terenowe rozwiązania znanych w branży producentów, ale też oferujemy opony bieżnikowane. To bardzo dobre rozwiązanie, będące kompromisem pomiędzy ekonomią, a jakością. Produkt powstaje bowiem poprzez nałożenie nowego, bardzo dobrego bieżnika. Wśród oferowanych rozwiązań znajdują się opony zimowe, letnie i wielosezonowe w różnych profilach, szerokościach i rozmiarach. Chętnie pomagamy przy doborze najbardziej optymalnych modeli do samochodów naszych Klientów.

Co się dla nas najbardziej liczy?

Najważniejsze jest Państwa bezpieczeństwo, dlatego każdy przedmiot, który sprzedajemy jest uprzednio poddany testowaniu, nie sprzedajemy tzw. kota w worku. Kupując u nas otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości!

 Naszym celem jest zadowolenie oczekiwań klienta poprzez szybką realizacje zamówień oraz profesjonalną poradę. Atutem sklepu jest dostępność towaru i stała weryfikacja magazynu, a także szybkie zamówienia (jeśli dany towar nie znajduje się w magazynie) na życzenie Klienta.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzedaż detaliczną i hurtową opon typu:

- opony nowe - od wielu producentów

- opony używane - tańsze niż nowe, ale równie sprawne i bezpieczne, każda z nich jest przetestowana

-opony bieżnikowane - opony zregenerowane poprzez nałożenie nowego   bieżnika (m.in. TARGUM, LASPOL)

 

Firma Martin to legalna działalność gospodarcza, dlatego do każdego zakupu otrzymujesz paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT (ceny przedstawiane są cenami brutto).

Swoim  klientom zapewniamy: rzetelne opisy sprzedawanych przedmiotów, prawdziwe zdjęcia, konkurencyjne ceny i przede wszystkim bardzo szybką realizację zamówienia!